Udział w programach

MLEKO W SZKOLE

Uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Drugni uczestniczą w programie „Mleko w szkole” organizowanej przez Agencję Rynku Rolnego w ramach unijnego programu „Dopłaty do spożycia mleka i przetworów mlecznych”.

Celem akcji jest promowanie dobrych nawyków żywieniowych. Nasi uczniowie mają możliwość do codziennego spożycia 0,25l mleka o najwyższej jakości. Mleko do szkoły dostarczone jest w higienicznie zamkniętych kartonach jednorazowego użytku przez Agencję Usługowo-Handlową Jacek Sochacki.

Cieszymy się bardzo, że nasza młodzież lubi mleko.