Wsparcie dla szkoły Podziękowania

Przyjaciel szkoły

Podziękowania

Społeczność Społecznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Drugni pragnie złożyć gorące podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe dla naszej szkoły.

DZIĘKUJEMY BARDZO  SERDECZNIE:

• rodzicom za wspieranie naszych działań, pomoc w organizacji uroczystości,
  • członkom Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnemu w Drugni za wytrwałość w prowadzeniu placówki,
  • Fundacji Marii i Kazimierza Małżonków Wojnowskich Centrum Kultury im. J. Kiepury,
  • Stanisławowi Strąkowi Burmistrzowi Miasta i Gminy Pierzchnica za życzliwość i wspieranie każdej inicjatywy podejmowanej przez szkołę, za obecność i radę, za dofinansowanie wycieczek szkolnych, które są największym źródłem wiedzy,

• Markowi Kułanowi Prezesowi Społecznego Ruchu Trzeźwości w Pierzchnicy za organizowanie imprez i konkursów profilaktycznych o charakterze gminnym, na których jesteśmy zawsze miło widziani, za czuwanie nad finansowaniem nagród. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie, za obecność i radę.

• Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Drugni za przedstawienie pracy strażaka poprzez bezpośrednie spotkanie z dziećmi, demonstrację ćwiczeń oraz udostępnienie sprzętu i wozów, by pokaz stał się niezapomnianym. Za akcje wypompowywania wody ze szkolnej kotłowni, kiedy bezinteresownie służyliście męską pomocą. Za współpracę w akcji „Pomagamy Ukrainie”.

• Członkom Koła Gospodyń Wiejskich „Drugnianki” za zaangażowanie w życie szkoły poprzez udział w szkolnych występach i słodkie poczęstunki. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie.

• Zarządowi Koła Łowieckiego „Rogacz” w Chmielniku za zakup biletów wstępu do pływalni Koral w Morawicy.