Andrzejki

30.11.2023 r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, uczniowie na chwilę przenieśli się w zaczarowany świat  magii i wróżb. Dzieci ciągnęły losy przepowiadające przyszłość, słuchały przepowiedni kwiatów, lały wosk. Powstałe woskowe kształty były dla  nich doskonałym ćwiczeniem rozwijającym wyobraźnię. Po wróżbach uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami bawili się przy dźwiękach skocznej muzyki. Całość  spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez uczniów i rodziców. Zabawy, radości i uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji bardzo szybko minął. Wszyscy  zadowoleni  wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie magicznego dnia.