Wsparcie dla szkoły Podziękowania

Przyjaciel szkoły

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi"

Jan Paweł II

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Drugni ucząc mądrości i piękna, wyznacza sobie szereg zadań i celów, których realizacja jest możliwa dzięki pomocy, wsparciu i ofiarności ludzi dobrej woli i wielkiego serca.

Gdyby Państwo zechcieli wesprzeć szkołę finansowo podajemy numer konta, na które można wpłacić dowolną kwotę z tytułem wpłaty: „Darowizna na rzecz szkoły”.

Bank Spółdzielczy w Chmielniku

28  8483 0001 2001 0041 7039 0001

Z góry dziękujemy za Państwa przychylność. Z naszej strony oferujemy promowanie Państwa na naszej stronie internetowej.